Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Utrudnienia na trasie linii 658: brak przejazdu przez Darzlubie

Od środy 7 listopada autobusy linii 658 ponownie pojadą objazdem z pominięciem Darzlubia (remontowana droga będzie całkowicie nieprzejezdna). Szczegóły(...)

 

Od godziny 8:00 w środę 7 listopada br. do soboty 10 listopada br. włącznie - całkowicie dla ruchu zostanie ponownie zamknięta droga powiatowa w miejscowości Darzlubie (nie będzie możliwości przejazdu przez tę miejscowość). Utrudnienia czekają na pasażerów autobusów linii 658 na trasie z Pucka do Wejherowa. Autobusy w obu kierunkach pojadą objazdem - przez Mechowo i Zdradę (drogą leśną na odcinku od i do Połczyna bez zatrzymania).

 

Przystanki w Darzlubiu nie będą obsługiwane. Dla pasażerów z Darzlubia uruchomione zostaną przystanki zastępcze przy skrzyżowaniu na drodze do Mechowa tuż przy Gospodzie Golonka (tak w kierunku Pucka, jak i do Wejherowa po przeciwnej stronie jezdni). 

 

Nieczynne i nieobsługiwane przystanki (w obu kierunkach na trasie linii 658):

-Połczyno, Parcele

-Darzlubie, Polna

-Darzlubie

-Darzlubie, Lipowa

 

W związku ze zmienioną i wydłużoną trasą przejazdu spodziewać można się opóźnień w kursowaniu autobusów na całej trasie przejazdu. Jednocześnie rozkład jazdy na czas objazdu na tej trasie nie będzie zmieniany (godziny odjazdów z przystanków początkowych w Pucku i Wejherowie nie zmieniają się).

 

W dalszym ciągu trwa również objazd na terenie miasta Puck w związku z wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego w ciągu ulicy 10 Lutego przy Urzędzie Gminy. Autobusy jadąc z Pucka do Wejherowa zamiast przy Urzędzie Gminy zastępczo zatrzymują się na przystanku przy ul. Wejherowskiej (co dodatkowo może wydłużać czas przejazdu).

 

Przepraszamy za utrudnienia. Nie są one jednak związane z działalnością naszej spółki.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij