Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Kursowanie autobusów w dniach 11 i 12 listopada

W niedzielę (święto) i poniedziałek (dzień wolny od pracy) wszystkie autobusy kursują jak w każdą niedzielę. Szczegóły(...)

 

11 listopada - niedziela (święto) - na wszystkich trasach obowiązują rozkłady jazdy jak w każdą niedzielę (i święto) bez ograniczeń. Mogą wystąpić zakłócenia w funkcjonowaniu autobusów na trasie linii 650 w związku z organizowaną w Gdyni Paradą Niepodległości. Następujące kursy na terenie Gdyni pojadą objazdem: kurs 9:30 oraz 10:20 realizowane z Karwi do Gdyni pojadą w Gdyni ulicami Morską, Estakadą Kwiatkowskiego i ul. Janka Wiśniewskiego tj. z pominięciem przystanków "Akademia Morska (uniwersytet Morski)" oraz "Stocznia SKM-Morska". Kurs 11:40 wyjeżdżający w przeciwnym kierunku tj. z Gdyni do Karwi pojedzie analogicznie z powrotem: ulicami Janka Wiśniewskiego, Estakadą Kwiatkowskiego i Morską, z pominięciem przystanków "Stocznia SKM-Morska" oraz "Akademia Morska (Uniwersytet Morski)".

 

12 listopada - poniedziałek (dzień ustawowo wolny od pracy) - na wszystkich trasach obowiązują rozkłady jazdy jak w każdą niedzielę (i święto). Linia 669 do Kościoła w Pucku tego dnia nie kursuje.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij