Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Kursowanie autobusów komunikacji regionalnej w czasie świąt Wielkanocnych

Sprawdź jak pojadą autobusy w dniach wolnych w okresie świąt wielkanocnych tj. od 18 do 23 kwietnia br. Ważne: w Niedzielę Wielkanocną autobusy nie kursują! Szczegóły(...)

 

18 kwietnia Wielki Czwartek - obowiązuje rozkład jazdy jak w dni powszednie wolne od nauki szkolnej tj. nie są wykonywane kursy oznaczone literą "s" lub wyróżnione jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej.
 
19 kwietnia Wielki Piątek - obowiązuje rozkład jazdy jak w dni powszednie wolne od nauki szkolnej tj. nie są wykonywane kursy oznaczone literą "s" lub wyróżnione jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej.
 
20 kwietnia Wielka Sobota - obowiązują rozkłady jazdy jak w każdą sobotę (bez ograniczeń).
 
21 kwietnia Niedziela Wielkanocna - komunikacja regionalna PKS nie funkcjonuje.
 
22 kwietnia Poniedziałek Wielkanocny - obowiązują rozkłady jazdy jak w niedziele i święta, za wyjątkiem autobusów na trasie linii numer 650, która tego dnia funkcjonuje według specjalnego rozkładu jazdy dostępnego w internecie i na tabliczkach na przystankach.
 
23 kwietnia (wtorek, dzień wolny od nauki szolnej) - obowiązuje rozkład jazdy jak w dni powszednie wolne od nauki szkolnej tj. nie są wykonywane kursy oznaczone literą "s" lub wyróżnione jako wykonywane wyłącznie w dni nauki szkolnej.
Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij