Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Przystanek "Reda, Gdańska - Dworzec Kolejowy" przeniesiony

Trwa budowa węzła integracyjnego na wysokości dworca kolejowego w Redzie. Zmiana lokalizacji przystanku dla autobusów linii 650 i 656. Szczegóły(...)

 

W związku z budową węzła integracyjnego przy dworcu PKP w Redzie, nastąpiły zmiany na linii 650 i 656 w zakresie obsługi przystanków  w Redzie.

 

Przystanek "Reda, Gdańska - Dworzec Kolejowy (na żądanie)" w kierunku Pucka jest przesunięty ok. 300 m w kierunku Wejherowa (okolice skrzyżowania z ulicą Świętego Wojciecha).

  

Przystanek "Reda, Gdańska - Dworzec PKP" w kierunku Gdyni znajduje się ok. 150 m bliżej w stronę Wejherowa (względem stałej lokalizacji), w zatoce postojowej na wysokości posesji Gdańska 66.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij