Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Jakość obsługi

 

Naszą misją jest służenie Klientom poprzez bieżące zaspokajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Pragniemy, aby oferowana przez nas usługa kojarzona była z wysokim standardem obsługi i profesjonalnym podejściem personelu


Korekta rozkładu jazdy autobusów na trasie linii 660 do/z Białogóry

Zmiany dotyczą przede wszystkim kursów realizowanych w soboty oraz wydłużenia kursów wykonywanych do Białogóry w okresie od czerwca do września. Szczegóły(...)

 

Najważniejsze szczegóły zmian (wdrażane od soboty 6 kwietnia br.):
 
Kurs o godzinie 16:35 relacji Puck - Białogóra w soboty będzie wykonywany jak dotychczas na całym odcinku tylko w okresie od czerwca do września. W pozostałych miesiącach (a więc w najbliższym czasie w kwietniu i maju) kurs będzie realizowany w skróconej relacji tylko do Wierzchucina.
  
Kurs realizowany dotychczas w soboty o godzinie 6:32 w relacji Białogóra - Puck zostanie skrócony i pojedzie od Wierzchucina (godzina odjazdu z Wierzchucina bez zmian, tj. 6:40).

 

Sprawdź szczegółowy rozkład jazdy autobusów na trasie linii 660 obowiązujący od poniedziałku 1 kwietnia br. (kliknij tutaj).

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij