Od środy 18.03 w dni powszednie rozkład SOBOTNI wraz z dodatkowymi kursami
Od środy 18.03 WPROWADZAMY wykonywanie kursów w dni powszednie zgodnie z SOBOTNIM rozkładem jazdy wraz z dodatkowymi kursami w godzinach szczytów przewozowych.
Od środy 18.03 wprowadzone zostaje wykonywanie kursów w dni powszednie zgodnie z SOBOTNIM rozkładem jazdy wraz z dodatkowymi kursami w godzinach szczytów przewozowych.
Lista planowanych kursów dodatkowych i zmian poniżej:
1) na linii 650 wykonany zostanie dodatkowo kurs z Karwi o 4:55 (J. Góra 5:10, Władysławowo 5:30, Puck 5:50, Reda 6:14, Rumia 6:20, Gdynia 6:44)
2) na linii 656 utrzymana zostaje para kursów:
-5:05 Puck (5:13 Żelistrzewo, 5:22 Mrzezino, 5:31 Reda Rekowo Dw., 5:41 Reda Gdańska - DK)
-5:56 Reda Gdańska - DK (6:05 Reda Rekowo Dw., 6:14 Mrzezino, 6:24 Żelistrzewo, 6:42 Puck)
3) kurs linii 658 z Domatowa (planowany odjazd 5:56) do Pucka rozpocznie kursowanie od Wielkiej Piaśnicy (odj. 5:48)
uruchomione zostaną dodatkowo kursy:
-Puck 6:35 (Połczyno 6:43, Darzlubie 6:47, Mechowo 6:54, Leśniewo 7:04, Domatowo 7:10, Wielka Piaśnica 7:17, Wejherowo 7:29)
-Wejherowo Broniewskiego 7:35 (Wielka Piaśnica 7:48, Domatowo 7:56, Leśniewo 8:01, Mechowo 8:11, Darzlubie 8:18, Połczyno 8:22, Puck 8:30)
-Puck 15:35 (Połczyno 15:43, Darzlubie 15:47, Mechowo 15:54, Leśniewo 16:04, Domatowo 16:10, Wielka Piaśnica 16:17, Wejherowo Broniewskiego 16:29)
-Wejherowo Broniewskiego 16:35 (Wielka Piaśnica 16:48, Domatowo 16:56, Leśniewo 17:01, Darzlubie 17:08, Połczyno 17:12, Puck 17:20)
4) na linii 660 Białogóra - Krokowa - Puck:
-uruchamiamy dodatkowy kurs zgodnie z powszednim rozkładem jazdy o 5:30 z Wierzchucina (Żarnowiec 5:43, Krokowa 5:55, Starzyno 6:09, Puck 6:28)
-o godzinie 6:32 z Białogóry, zgodnie z powszednim feryjnym rozkładem jazdy (Górczyn 6:34, Słuchowo skrz. 6:37) odjedzie kurs do Pucka.
5) na linii 670 wykonane zostaną dodatkowe kursy zgodnie z powszednim rozkładem jazdy:
-Pomieczyno 5:43 (Będargowo 5:52, Łebno 6:02, Szemud 6:12, Wejherowo 6:34)
-Wejherowo 15:30 (Szemud 15:53, Łebno 16:02, Będargowo 16:12, Pomieczyno 16:21)
6) na linii 672 zostaną wykonane dodatkowe kursy zgodnie z powszednim rozkładem jazdy:
-Szemud 5:25 - Chwaszczyno 5:47
-Chwaszczyno 5:50 - Szemud 6:12
Kurs o godzinie 6:15 z Szemuda do Gdańska Osowej może zostać wykonany z opóźnieniem do 5 minut z uwagi na konieczność zmiany kierunku jazdy przez autobus go wykonujący.
7) na linii 675 wykonane zostaną dodatkowo nastęĻujące pary kursów zgodnie z powszednim rozkładem jazdy:
-Wejherowo odj. 5:55, 8:00, 16:15
-Koleczkowo Poczta odj. 6:42, 8:52, 17:12
8) na linii 678 Niepoczołowice - Linia - Wejherowo wykonane zostaną dodatkowo kursy zgodnie z powszednim rozkładem jazdy:
-Niepoczołowice 5:21 (Linia UG 5:27, Strzepcz 5:38, Częstkowo 5:54, Wejherowo 6:18)
-Wejherowo 15:20 (Gowino Kościół 15:28, Częstkowo 15:45, Strzepcz 16:00, Linia UG 16:11)
9) na linii 691 Wierzchucino - Gniewino - Wejherowo:
-NIEWYKONANY zostanie sobotni kurs z Wierzchucina 6:06 (Gniewino 6:24, Rybno Pałac 6:37, Bolszewo 6:52, Wejherowo 7:02)
-dodatkowo WYKONANY zostanie kurs z Wierzchucina o 4:51 (Gniewino 5:09, Lisewo 5:19, Bolszewo 5:40, Wejherowo 5:50)
10) na linii 695 Sasino - Choczewo wykonany zostanie dodatkowo kurs o 6:25 z Sasina do Choczewa
LINIE 667 PUCK - POGÓRZE ORAZ LINIA NR 1 KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ PUCK KURSUJĄ WEDŁUG ROZKŁADÓW POWSZEDNICH!
Sprzedaż biletów w autobusach za gotówkę jest prowadzona, prosimy jednak o płatność odliczoną kwotą.
ZMIANY OBOWIĄZUJĄ DO ODWOŁANIA!
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 656 Puck - Mrzezino - Reda - Rumia, ważny od 18.03.2020r. (klik)
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 663 i 664 Wejherowo - Krokowa, ważny od 7.04.2020r. (klik)
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 670 Wejherowo - Szemud - Będargowo, ważny od 28.03.2020r. (klik)
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 672 Szemud - Chwaszczyno - Gdańsk, ważny od 18.03.2020r. (klik)
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 675 Wejherowo - Koleczkowo, ważny od 18.03.2020r. (klik)
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 676 Wejherowo - Luzino - Tępcz, ważny od 28.03.2020r. (klik)
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 677 i 678 Wejherowo - Linia - Lębork, ważny od 28.03.2020r. (klik)
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 694 Wejherowo - Choczewo - Sasino, ważny od 18.03.2020r. (klik)
Po biezące informacje zapraszamy na www.facebook.pl/pksgdynia