Rozkład jazdy
Kierunek: Karwia, Wojska Polskiego
Przystanek: Gnieżdżewo, Dworcowa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:23 Au | 6:38 O | 7:23 O | 7:53 s | 8:28 | 9:28 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 12:58 Ws |
13:18 | 13:48 Js | 14:13 | 14:43 s | 15:13 | 15:48 s | 16:13 | 17:03 | 17:33 | 18:28 |
19:18 | 20:43 | 22:13 | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:08 Au | 6:08 Au | 7:23 O | 8:28 | 9:28 | 10:28 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 |
15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:18 | 20:43 | 22:13 | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
7:18 Bu | 9:23 d | 10:43 | 12:43 | 14:13 | 15:43 | 17:13 | 19:13 | 20:43 | 22:13 |
- A - Nie kursuje przez: Ostrowo, Ostrowo Plażowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- O - Nie kursuje przez: Ostrowo
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- W - Kurs do: Władysławowo Dworzec Autobusowy
- J - Kurs do: Jastrzębia Góra
- B - Nie kursuje przez: Ostrowo. Nie kursuje 1.01., w I. i II. Dzien obu Swiat.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.
Rozkład ważny
od 2024-03-25