Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Ostrowo Plażowa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:04 | 6:04 | 6:34 s | 6:59 | 7:44 | 8:44 | 9:44 | 10:29 s | 11:14 | 12:14 |
13:14 | 14:04 | 14:49 | 15:39 | 16:39 | 17:54 | 19:24 P | 20:24 | 22:09 Pu | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
6:14 | 6:59 | 7:59 | 8:59 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:04 | 14:49 |
15:39 | 16:39 | 18:39 | 20:19 Pu | 21:39 Pu | | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:14 d | 8:04 | 9:34 | 11:04 | 12:34 | 14:04 | 15:34 | 17:04 | 18:39 | 20:19 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.
Rozkład ważny
od 2024-03-25