Rozkład jazdy
Kierunek: Puck, Dworzec
Przystanek: Mrzezino, Akacjowa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:05 Au | 6:55 A | 8:20 u | 9:20 z | 10:40 u | 12:40 u | 14:00 u | 14:50 u | 15:50 | 16:50 u |
18:50 Au |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:20 u | 10:40 u | 12:40 u | 14:50 u |
- A - Kurs przez: Osłonino, Rzucewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni nauki szkolnej.
Rozkład ważny od 2023-12-04