Rozkład jazdy
Kierunek: Będargowo
Przystanek: Donimierz, Polna [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
7:00 Cu | 7:40 Ls | 8:55 Cu | 9:25 s | 10:55 | 12:50 Bu | 14:05 s | 14:55 | 15:55 | 16:45 |
17:45 Au | 18:45 | 20:15 | 21:45 Au | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:25 Au | 8:15 Au | 10:45 Au | 12:45 Au | 14:55 Au | 16:45 Au | 18:45 Au | 21:45 Au | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
7:15 Au | 9:45 Au | 11:45 Au | 13:45 Au | 16:45 Au | 18:45 Au | 21:45 Au | | | |
- C - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- L - Kurs do: Łebieńska Huta
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- B - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Zęblewo, Będargowo
- A - Kurs do: Będargowo przez: Zęblewo
Rozkład ważny
od 2024-04-15