Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Pomieczyno [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:43 | 8:38 Bu | 13:13 Du | 14:48 Cu | 15:53 s | 17:03 As |
- B - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej
- D - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- C - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo, Szemud Szkoła
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- A - Nie kursuje przez: Będargowo
Rozkład ważny od 2023-01-01