Rozkład jazdy
Kierunek: Szemud
Przystanek: Dobrzewino, Bojańska [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:57 | 7:07 H | 7:07 As | 7:37 W | 8:47 H | 9:17 W | 9:47 Ws | 10:47 | 12:47 | 13:37 W |
14:47 | 15:37 W | 16:52 | 18:47 |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:07 | 8:47 | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 | 18:47 | 20:47 |
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs do: Kielno
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- W - Kurs do: Wejherowo Dworzec Autobusowy przez: Szemud
Rozkład ważny od 2023-01-01