Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Gościcino, Równa [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: |
---|
6:55 Au | 8:25 Au | 12:30 u | 14:40 u | 15:45 G | 16:40 u | 18:30 u | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
8:25 Au | 12:30 u | 14:40 u | 16:40 u | 18:30 u | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
8:25 Au | 10:55 u | 12:30 u | 14:40 u | 16:40 u | | | | | |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz
Rozkład ważny
od 2024-01-01