Rozkład jazdy
Kierunek: Milwino
Przystanek: Luzino, Przychodnia [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
7:52 | 8:09 A | 10:27 D | 13:47 C | 14:37 B | | | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
7:52 | 10:27 D | | | | | | | | |
- A - Kurs do: Wejherowo Dworzec Autobusowy przez: Dąbrówka Wieś
- D - Kurs przez: Dąbrówka Młyn, Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła
- C - Kurs przez: Dąbrówka Młyn, Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła, Barłomino Sampowska
- B - Kurs do: Dąbrówka Wieś
Rozkład ważny
od 2023-09-04