Rozkład jazdy
Kierunek: Choczewo
Przystanek: Mierzyno [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
6:09 us | 7:09 G | 9:19 u | 11:19 u | 12:49 u | 14:09 us | 14:54 uH | 15:04 us | 15:54 | 16:54 |
17:54 u | 18:59 Au | 20:49 u | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
7:24 u | 8:29 Au | 10:14 Au | 12:54 Au | 14:29 Au | 16:29 Au | 18:29 Au | 20:49 u | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- G - Kurs przez: Gardkowice
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs do: Sasino Os. Zielonka przez: Jackowo, Biebrowo, Słajszewo
Rozkład ważny
od 2024-04-22