Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Mierzyno Skrzyżowanie [NŻ]
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:57 u | 5:57 | 6:57 | 8:07 us | 8:57 u | 9:57 u | 12:17 u | 13:32 u | 14:42 us | 15:32 u |
16:32 u | 18:32 u | 19:02 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:57 Au | 6:57 Au | 8:07 u | 9:57 Au | 12:17 Au | 14:42 Au | 16:32 Au | 18:32 Au |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs przez: Rybno Pałac
Rozkład ważny od 2024-01-01