633
Rozkład jazdy
Kierunek: Szemud Szkoła
Przystanek: Kowalewo, Letnia
Odjazdy w dni nauki szkolnej (oprócz rozp. i zak. roku szkol., 14.10. oraz rekolekcji): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:27 B | 10:16 B | 13:53 A | 14:56 B | 15:48 |
- C - Kurs przez: Kowalewo, Leśno, Leśna, Kowalewo, Jeleńska Huta, Szemudzka Huta
- B - Kurs przez: Jeleńska Huta, Szemudzka Huta
- A - Kurs przez: Jeleńska Huta, Szemudzka Huta, Donimierz