650
Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Ostrowo Plażowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:00 | 6:00 | 6:30 s | 6:55 | 7:40 | 8:40 | 9:40 | 10:25 s | 11:10 | 12:10 |
13:10 | 14:00 | 14:45 | 15:35 | 16:35 | 17:50 | 19:20 P | 20:20 | 22:05 Pu | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
6:10 | 6:55 | 7:55 | 8:55 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:00 | 14:45 |
15:35 | 16:35 | 18:35 | 20:15 Pu | 21:35 Pu | | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:10 d | 8:00 | 9:30 | 11:00 | 12:30 | 14:00 | 15:30 | 17:00 | 18:35 | 20:15 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.