650
Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Jastrzębia Góra, Lisi Jar
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:13 | 5:43 | 6:13 | 6:43 s | 7:08 | 7:08 Ps | 7:53 | 8:53 | 9:53 | 10:38 s |
11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:13 | 14:58 | 15:48 | 16:48 | 18:03 | 19:33 P | 20:33 |
22:18 Pu | | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:43 | 6:23 | 7:08 | 8:08 | 9:08 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:13 |
14:58 | 15:48 | 16:48 | 18:48 | 20:28 Pu | 21:48 Pu | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:23 d | 8:13 | 9:43 | 11:13 | 12:43 | 14:13 | 15:43 | 17:13 | 18:48 | 20:28 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.