650
Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Chłapowo, Jeżynowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:20 | 5:50 | 6:20 | 6:50 s | 7:15 | 7:15 Ps | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 10:45 s |
11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:20 | 15:05 | 15:55 | 16:55 | 18:10 | 19:40 P | 20:40 |
22:25 Pu | | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:50 | 6:30 | 7:15 | 8:15 | 9:15 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:20 |
15:05 | 15:55 | 16:55 | 18:55 | 20:35 Pu | 21:55 Pu | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:30 d | 8:20 | 9:50 | 11:20 | 12:50 | 14:20 | 15:50 | 17:20 | 18:55 | 20:35 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.