650
Rozkład jazdy
Kierunek: Gdynia, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Swarzewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:06 | 5:36 | 6:06 | 6:36 | 7:06 s | 7:31 | 7:31 Ps | 8:16 | 8:16 Ps | 9:11 Ps |
9:16 | 10:16 | 11:01 s | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:36 | 15:21 | 16:11 | 17:11 |
18:26 | 19:56 P | 20:56 | 22:41 Pu | | | | | | |
Odjazdy w soboty (poza okresem ferii letnich, oprócz świąt): |
---|
5:06 | 6:06 | 6:46 | 7:31 | 8:31 | 9:31 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
14:36 | 15:21 | 16:11 | 17:11 | 19:11 | 20:51 Pu | 22:11 Pu | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz ferii letnich, I dnia Wielkanocy, 25.12.): |
---|
6:46 d | 8:36 | 10:06 | 11:36 | 13:06 | 14:36 | 16:06 | 17:36 | 19:11 | 20:51 Pu |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- P - Kurs do: Puck, Dworzec
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- d - nie kursuje w dniu 1.01., w I i II dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12. i 26.12.