652
Rozkład jazdy
Kierunek: Jastrzębia Góra, Dworzec Autobusowy
Przystanek: Mieroszyno, Sosnowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:55 u | 8:00 u | 10:20 u | 11:50 u | 13:55 u | 14:50 H | 16:40 u | 17:40 u | 18:40 u | 19:35 u |
20:35 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:40 u | 8:40 u | 10:40 u | 12:40 u | 14:40 u | 16:40 u | 18:40 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej