657
Rozkład jazdy
Kierunek: Kłanino
Przystanek: Starzyński Dwór Pomnik
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:45 | 8:35 z | 9:30 |
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:45 | 8:35 z | 9:30 |