658
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Mechowo, Kościół
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9:55 u | 11:55 u | 13:55 u | 14:55 | 16:00 | 17:05 u | 18:30 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:20 u | 9:55 u | 12:55 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.