660
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Krokowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
7:55 | 9:10 u | 11:10 C | 13:10 Du | 14:05 Ez | 14:40 Bs | 15:10 w | 15:35 As | 16:10 B | 17:05 Ez |
17:40 u | 19:10 u | | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
9:10 u | 11:10 u | 13:10 Du | 15:10 u | 17:10 u | 19:10 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
11:20 u | 15:10 u | 19:10 u | | | | | | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- C - Kurs do: Białogóra przez: Brzyno, Prusewo
- D - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo
- E - Kurs do: Wierzchucino
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
- B - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo, Brzyno, Prusewo
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- A - Kurs do: Choczewo przez: Odargowo, Lubkowo