660
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Połczyno
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
7:27 Hs | 7:32 G | 8:27 u | 10:42 C | 12:37 Du | 13:37 Ez | 14:12 Bs | 14:37 w | 15:07 As | 15:42 B |
16:32 Ez | 17:12 u | 18:37 u | 21:42 Fu | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
8:37 u | 10:37 u | 12:37 Du | 14:37 u | 16:37 u | 18:37 u | | | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12. i 26.12.): |
---|
10:52 u | 14:37 u | 18:37 u | | | | | | | |
- H - Kurs do: Kłanino. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- G - Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- C - Kurs do: Białogóra przez: Brzyno, Prusewo. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- D - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo
- E - Kurs do: Wierzchucino
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
- B - Kurs do: Białogóra przez: Lubkowo, Brzyno, Prusewo. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- A - Kurs do: Choczewo przez: Odargowo, Lubkowo. Nie kursuje przez: Starzyński Dwór Pomnik
- F - Kurs do: Krokowa