662
Rozkład jazdy
Kierunek: Lubocino, Szkoła
Przystanek: Starzyński Dwór, Słoneczna
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:21 Bu | 14:41 A | 15:41 u |
- B - Kurs do: Kłanino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Dębki przez: Radoszewo, Sulicice. Nie kursuje przez: Parszkowo