670
Rozkład jazdy
Kierunek: Będargowo
Przystanek: Sopieszyno, Południe
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
6:49 Du | 7:19 Ls | 8:44 Du | 9:14 s | 10:44 | 12:34 Cu | 13:54 s | 14:44 | 15:39 As | 15:44 |
16:34 | 17:34 Bu | 18:34 | 20:04 | 21:34 Bu | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:14 Bu | 8:04 Bu | 10:34 Bu | 12:34 Bu | 14:44 Bu | 16:34 Bu | 18:34 Bu | 21:34 Bu | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
7:04 Bu | 9:34 Bu | 11:34 Bu | 13:34 Bu | 16:34 Bu | 18:34 Bu | 21:34 Bu | | | |
- D - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- L - Kurs do: Łebieńska Huta
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- C - Kurs do: Kartuzy, Dworzec Autobusowy przez: Szemud Szkoła, Zęblewo, Będargowo
- A - Kurs do: Szemud
- B - Kurs do: Będargowo przez: Zęblewo