672
Rozkład jazdy
Kierunek: Szemud
Przystanek: Dobrzewino, Grabowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:56 | 7:06 H | 7:06 As | 7:36 W | 8:46 H | 9:16 W | 9:46 Ws | 10:46 | 12:46 | 13:36 W |
14:46 | 15:36 W | 16:51 | 18:46 |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:06 | 8:46 | 10:46 | 12:46 | 14:46 | 16:46 | 18:46 | 20:46 |
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs do: Kielno
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- W - Kurs do: Wejherowo Dworzec Autobusowy przez: Szemud