676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Kębłowo, Leśna
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:57 Au | 8:27 Au | 12:32 u | 14:42 u | 15:47 G | 16:47 u | 18:32 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:27 Au | 12:32 u | 14:42 u | 16:47 u | 18:32 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:27 Au | 10:57 u | 12:32 u | 14:42 u | 16:47 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz