676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Luzino Centrum
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:05 Au | 8:35 Au | 11:45 | 12:40 u | 13:30 | 14:30 | 14:50 u | 16:00 G | 17:00 u | 18:40 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:35 Au | 12:40 u | 14:50 u | 17:00 u | 18:40 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:35 Au | 11:05 u | 12:40 u | 14:50 u | 17:00 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Barłomino, Tępcz