676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Bolszewo, Zamostna
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:49 Au | 8:19 Au | 12:24 u | 14:34 u | 15:39 G | 16:39 u | 18:24 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:19 Au | 12:24 u | 14:34 u | 16:39 u | 18:24 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:19 Au | 10:49 u | 12:24 u | 14:34 u | 16:39 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz