678
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Niepoczołowice, I
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:42 B | 5:22 u | 6:27 | 7:37 A | 10:57 | 17:07 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:42 B | 6:37 u | 10:57 | 14:57 u |
- B - Kurs przez: Dąbrówka Wieś
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK