689
Rozkład jazdy
Kierunek: Białogóra
Przystanek: Zamostne Wybudowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:34 Wu | 15:49 s | 15:49 y |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:59 Wu | 15:49 u |
- W - Kurs do: Wierzchucino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- y - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.