690
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Zamostne Wybudowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:29 A | 8:29 u | 11:19 A |
- A - Kurs do: Góra Szkoła Podstawowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.