690
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Góra, Jeziorna
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:32 A | 8:32 u | 11:22 A |
- A - Kurs do: Góra Szkoła Podstawowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:32 A | 8:32 u | 11:22 A |