690
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Góra, Kościół
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:34 A | 8:34 u | 11:24 A |
- A - Kurs do: Góra Szkoła Podstawowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:34 A | 8:34 u | 11:24 A |