690
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Kniewo, Szkoła
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:24 A | 8:24 u | 11:14 A |
- A - Kurs do: Góra Szkoła Podstawowa
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:24 A | 8:24 u | 11:14 A |