694
Rozkład jazdy
Kierunek: Choczewo
Przystanek: Góra, Szeroka
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
5:51 us | 6:51 G | 9:01 u | 11:01 u | 12:31 u | 13:51 us | 14:36 uH | 14:46 us | 15:36 | 16:36 |
17:36 u | 18:36 Au | 20:31 u | | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
7:06 u | 8:06 Au | 9:51 Au | 12:31 Au | 14:06 Au | 16:06 Au | 18:06 Au | 20:31 u | | |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- G - Kurs przez: Gardkowice
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs do: Sasino Os. Zielonka przez: Rybno Pałac, Jackowo, Biebrowo, Słajszewo