694
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Biebrowo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:27 | 6:27 |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:27 Au | 6:27 Au | 9:27 Au | 11:47 Au | 14:12 Au | 16:02 Au | 18:02 Au |
- A - Kurs przez: Rybno Pałac
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.