694
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Bolszewo, Strażacka
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:17 u | 6:17 | 7:17 | 8:27 us | 9:17 u | 10:17 u | 12:47 u | 13:52 u | 15:02 us | 15:52 u |
16:52 u | 18:52 u | 19:22 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:22 u | 7:22 u | 8:27 u | 10:22 u | 12:42 u | 15:07 u | 16:57 u | 18:57 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej