696
Rozkład jazdy
Kierunek: Kopalino
Przystanek: Choczewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:05 Az | 8:00 A | 8:55 A | 11:35 u | 13:35 | 14:35 | 15:30 | 16:20 Lz | 17:15 L | 19:15 L |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:00 Au | 11:35 u | 17:15 L |
- A - Nie kursuje przez: Kierzkowo
- z - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej.
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- L - Kurs do: Lublewo Lęborskie przez: Kierzkowo, Kopalino