Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Z gminy Szemud do przystanku PKM Gdańsk Osowa autobusem 672

Od 1 lipca br. przez 7 dni w tygodniu. Sprawdź nowy rozkład jazdy autobusów skorelowany z odjazdami pociągów w kierunku Gdańska i atrakcyjną ofertę biletową(...)

 

Przyjazdy autobusów do przystanku PKM Gdańsk Osowa zostały skomunikowane z odjazdami pociągów w kierunku Gdańska tj. między innymi do Portu Lotniczego, Strzyży, Wrzeszcza i Śródmieścia. Sytuacja jest analogiczna w kursach powrotnych tzn. autobusy jadące w kierunku Szemuda czekają na pociągi przyjeżdżające z Gdańska. Kursują przez siedem dni w tygodniu (również w wakacje) tj. od poniedziałku do piątku, a także w soboty i niedziele. Tym samym mieszkańcy gminy Szemud zyskują atrakcyjne połączenie m. innymi z gdańskim lotniskiem. To również bardzo dobra opcja dojazdu dla turystów z Trójmiasta lubiących wypoczynek np. nad jeziorem w Kamieniu.

 

Ważny w dniu przejazdu bilet miesięczny, bądź kwartalny na przejazd pociągiem SKM po trasie linii PKM (Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa) lub elektroniczny miesięczny, bądź 30-dniowy kolejowo-komunalny bilet metropolitalny emitowany przez MZKZG - upoważnia do bezpłatnego przejazdu autobusem. Autobusem linii 672 bezpłatnie przewieziemy również rower. Wszyscy pozostali podróżni za przejazd na trasie: gmina Szemud - Chwaszczyno - Gdańsk Osowa zapłacą za bilet 2,50 zł.

 

Szegółowy rozkład jazdy autobusów zaprezentowano w ulotce:

Rozkład jazdy linii 672 obowiązujący od 1 lipca 2016 r. (kliknij tutaj).

Tabelaryczny rozkład jazdy (pdf):

Szczegółowe godziny odjazdów (kliknij tutaj).

 

Ulotki będą dystrybuowane również w autobsuach u kierowców i w wybranych punktach na terenie gminy Szemud.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij