Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Nowe połączenie z Pucka przez Mrzezino i Kosakowo do Pogórza (Gdyni)

Linia 667 startuje 1 sierpnia br. Autobusy będą kursowały od poniedziałku do piątku. Szczegóły(…)

 

We współpracy z Gminą Kosakowo, Gminą Puck, Miastem Puck i Starostwem Powiatowym w Pucku uruchamiana jest nowa linia autobusowa numer 667 o charakterze użyteczności publicznej na trasie z Pogórza - Pogórza Górnego (granica z Gdynią) przez Kosakowo i Mrzezino do Pucka. Autobusy na tej trasie kursować będą od poniedziałku do piątku tj. bez sobót i niedziel (również w okresie letnich wakacji).

 

 

Odjazdy z Pucka do Pogórza - Pogórza Górnego (granica z Gdynią):

06:00   08:00   11:30   14:50   16:10

 

Odjazdy z Pogórza - Pogórza Górnego (granica z Gdynią) do Pucka:

07:00   08:40   12:10   15:30   17:00

Odjazdy z przystanku "Kosakowo, Urząd Gminy" do Pucka: 

07:05   08:45   12:15   15:35   17:05

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów na trasie linii 667:

Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Kosakowo - Pogórze - Pogórze Górne (Gdynia) (pdf)

 

 

Ważne: odjazdy autobusów z Pogórza - Pogórza Górnego do Pucka (w kierunku Kosakowa) odbywać się będą z przystanku ZKM jak dla autobusów linii 146 i 173 w kierunku Gdyni (tj. przeciwnie do kierunku jazdy). Po obsłużeniu przystanku początkowego autobusy zawrócą i pojadą w kierunku Kosakowa (i dalej do Pucka).

 

Z pętli autobusowej na Pogórzu - Pogórzu Górnym w kierunku Centrum Gdyni z wysoką częstotliwością kursują autobusy komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni (między innymi linie autobusowe oznaczone numerami 105, 146, 173, 194) - w związku z czym przystanek ten jest dobrym miejscem umożliwiającym przesiadkę celem kontynuowania dalszych podróży po mieście.

 

Zaznaczyć należy, że w autobusie linii 667 obowiązuje odrębna taryfa opłat ustalona z Powiatem Puckim zbieżna i zgodna z obowiązującym cennikiem PKS Gdynia. Ograniczony jest zatem dostęp do przejazdów na podstawie biletów ulgowych (nie ma przejazdów bezpłatnych dla uczniów, seniorów, czy osób o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności). Na linii 667 na całej trasie nie są honorowane bilety emitowane przez ZKM Gdynia, jak i nie są honorowane bilety metropolitalne emitowane przez MZKZG.

 

Sprawdź obowiązujący w komunikacji regionalnej organizowanej przez PKS Gdynia cennik biletów oraz wykaz uprawnień do przejazdów ulgowych pod zakładką "Bilety i ulgi" na naszej stronie internetowej: https://www.pksgdynia.pl/PL/bilety_i_ulgi.html

 

Do obsługi tego połączenia skierowany zostanie w początkowym okresie autobus o mniejszej pojemności (bus), w związku z czym ograniczona będzie możliwość przewozu wózków dziecięcych i osób niepełnosprawnych na wózkach.

 

Sprawdź nowe połączenie!

Przejazdy w dniach 1 i 2 sierpnia tj. czwartek i piątek będą bezpłatne!

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij