Funkcjonowanie komunikacji regionalej w sezonie letnim
Sprawdz jak będą jezdzic nasze autobusy od 27 czerwca (…)
Linia 652 Puck - Gnieżdzewo - Łebcz - Strzelno - Mieroszyno - Tupadły - Jastrzębia Góra (klik)
Linia 663 Wejherowo - Wlk. Piaśnica - Lisewo - Krokowa - Karwia - Jastrz. Góra - Władysławowo (klik)
Linia 665 Wejherowo - Wlk. Piaśnica - Tyłowo - Sobieńczyce - Krokowa - Odargowo - Dębki (klik)