Dodatkowe kursy linii 670, 678, 694 od 22.06.2020
Na liniach 670, 678 oraz 694 od 22 czerwca pojawią się nowe kursy w dni powszednie.
Linia 670 (Wejherowo - Przetoczyno - Szemud - Łebno - Będargowo)
-16:22 Będargowo - Wejherowo (Łebno 16:32, Szemud 16:42)
-17:20 Wejherowo - Będargowo (Szemud 17:43)
-19:50 Wejherowo - Będargowo (Szemud 20:13)
-20:32 Będargowo - Wejherowo (Łebno 20:42, Szemud 20:52)
Kurs o godzinie 19:22 z Będargowa do Wejherowa zostanie przyspieszony o 20 minut na godzine 19:02 (Łebno 19:12, Szemud 19:22)
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 670 (klik)
Linia 678 (Wejherowo - Gowino - Częstkowo - Strzepcz - Linia - Sierakowice)
-17:12 Linia - Wejherowo (Strzepcz 17:23, Częstkowo 17:39, Gowino 17:55)
-17:20 Wejherowo - Linia (Gowino 17:28, Częstkowo 17:45, Strzepcz 18:00)
Kurs o godzinie 8:20 z Wejherowa do Linii w soboty zostanie wydłużony do Sierakowic (Strzepc 9:00, Linia 9:11). Kurs powrotny z Sierakowic o godzinie 10:40.
Tabelaryczny rozkład jazdy linii 678 (klik)
Linia 694 (Wejherowo - Bolszewo - Kniewo - Kostkowo - Łętowo - Choczewo - Sasino)
-15:00 Wejherowo - Choczewo (ten kurs już od 17go czerwca!)
-17:00 Wejherowo - Choczewo (Bolszewo 17:10, Kniewo 17:20)
-18:32 Choczewo - Wejherowo (Kostkowo 18:53, Kniewo 19:01)
Ponadto kurs w dni powszednie o godz. 17:50 z Wejherowa do Sasina z możliwym wjazdem w przypadku osób chętnych do Rybna i Gniewina, zostanie opóźniony na godz. 18:10.