Rozkład jazdy od 1.09.2020
Sprawdź, jak będą jeździć nasze autobusy od nowego roku szkolnego.
630 Zęblewo - Będargowo - Łebieńska Huta - Zęblewo - Łebno - Donimierz - Szemud, Szkoła
631 Szemud, Szkoła, - Głazica - Częstkowo - Przetoczyno
632 Szemud, Szkoła - Głazica - Częstkowo - Smażyno
633 Szemud, Szkoła - Donimierz - Jeleńska Huta - Kowalewo - Szemud, Szkoła
634 Szemud, Szkoła - Grabowiec
636 Szemud, Szkoła - Kamień - Kowalewo
637 Kielno - Kielno, Szkoła - Warzno - Rębiska - Leśno, Kopaniewo
638 Kielno, Szkoła - Kielno - Karczemki - Dorbzewino - Bojano
640 Kartuzy - Grzybno - Przodkowo - Czeczewo - Warzno - Kielno - Karczemki
650 Gdynia - Rumia - Reda - Puck - Gnieżdżewo - Swarzewo - Władysławowo - J. Góra - Karwia
652 Puck - Łebcz - Strzelno - Tupadły - J. Góra (- Ostrowo - Karwia)
656 Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Reda - Rumia
657 Chłapowo - Remiza - Władysławowo - Swarzewo - Gnieżdżewo - Łebcz - Kłanino
660 Puck - Połczyno - Starzyno - Krokowa - (-Dębki) - Żarnowiec - Wierzchucino - Białogóra
662 Puck - Połczyno - Starzyno - Krokowa - Dębki
663 Wejherowo, Broniewskiego PKP - Wielka Piaśnica- Lisewo - Krokowa (- Sławoszyno - Karwia)
664 Wejherowo, Borniewskiego PKP - Wielka Piaśnica - Tyłowo - Kartoszyno - Krokowa
670 Wejherowo - Sopieszyno - Szemud - Łebno - Będargowo - Pomieczyno - Przodkowo - Kartuzy
671 Wejherowo - Sopieszyno - Gowino, Szkoła - Pętkowice - Wejherowo
673 (Wejherowo - Sopieszyno - Przetoczyno )- Szemud - Kowalewo - Kielno, Szkoła
677 Wejherowo - Gowino - Milwino - Smażyno - Strzepcz - Linia - Zakrzewo - Lębork
678 Wejherowo - Gowino - Milwino - Smażyno - Strzepcz - Linia - Niepoczołowice - Sierakowice
680 Luzino - Robakowo - Dąbrówka - Milwino
681 Zelewo - Kochanowo - Kębłowo
683 Gościcino, Szkoła -Kochanowo, Stacja Pomp
687 Wejherowo - Sopieszyno - Luzino - Kębłowo - Zelewo - Kniewo - Warszkowo
690 Wejherowo - Bolszewo - Góra - Kniewo - Warszkowo - Rybska Karczma
694 Wejherowo - Bolszewo - Góra - Kostkowo - Mierzyno - Gardkowice - Łętowo - Choczewo
695 Choczewo - Jackowo - Ciekocino - Sasino
696 Lublewo Lęborskie - Kopalino - Lubiatowo - Osieki Lęborskie - Choczewo, Szkoła
697 Choczewo, Szkoła - Żelazno - Gościęcino - Zwartowo -Żelazno - Choczewo, Szkoła
698 Gardkowice - Łętowo - Choczewo, Szkoła - Lublewo Lęborskie - Choczewo - Gardkowice