Zmiany funkcjonowania komunikacji regionalnej od 7.11.2020
Ze względu na wprowadzane coraz większe restrykcje przez Rząd i zmniejszający się popyt na usługi przewozu, od 7 listopada 2020r. obowiązywać będą zmienione rozkłady jazdy (...)
DNI POWSZEDNIE (oprócz 11.11.):
Linia 652 Puck - Łebcz - Strzelno - Jastrzębia Góra - Karwia:
Wykonywane będą kursy tylko na odc. Puck - Jastrzebia Gora - Puck. Część kursów linii zostanie zastąpiona kursami linii 655 i 668.
Nowe godziny odjazdów w dni powszednie z Pucka do Jastrzębiej Góry (razem z linią 655 i 668): 6:00, 7:40, 8:15, 10:00, 11:30, 12:20, 13:00, 14:30, 15:20, 16:20, 17:20 i 19:15.
Nowe godziny odjazdów w dni powszednie z Jastrzębiej Góry do Pucka (razem z linia 655 i 668): 5:20, 6:10, 7:20, 8:20, 9:35, 10:30, 12:00, 13:45, 15:30, 16:45, 17:45.
Rozkład jazdy: linia 652 [PDF]
Linia 655 Puck - Strzelno - Jastrzębia Gora - Karwia - Krokowa - Karwia - Jastrzębia Góra - Strzelno - Puck:
Korekcie ulegną godziny odjazdów w dni powszednie
Rozkład jazdy: linia 655 [PDF]
Linia 656 Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Połchowo - Reda - Rumia:
Zawieszone zostaną kursy o godz. 5:05 z Pucka do Redy i 17:14 z Rumi do Pucka
Kursy o godz. 5:45 i 6:50 z Pucka do Rumi oraz 5:49 i 18:14 z Rumi do Pucka bedą kursami użyteczności publicznej
Rozkład jazdy: linia 656 [PDF]
Linia 657 Jastrzębia Góra - Władysławowo - Gnieżdżewo - Łebcz - Starzyno - Kłanino:
Zawieszone zostaną wszystkie kursy
Linia 663 i 664 Wejherowo - Tyłowo/Lisewo - Krokowa (- Karwia):
Zawieszone zostaną kursy na odc. Karwia - Krokowa - Karwia
Rozrzedzona zostanie częstotliwość w godzinach popołudniowych - z Wejherowa odjazdy o godz. 14:30, 15:30, 17:00 i 18:30. Z Krokowej w godz. popołudniowych odjazdy o godz. 13:10, 15:10 i 17:40.
Kursy o godz. 7:05 i 13:10 z Krokowej do Wejherowa oraz o godz. 8:30, 12:30 i 14:30 z Wejherowa do Krokowej będą kursami użytecznosci publicznej
Rozkład jazdy: linie 663 i 664 [PDF]
Linia 668 Puck - Łebcz - Strzelno - Jastrzębia Góra - Władysławowo:
Uruchomione zostaną kursy użyteczności publicznej o godz. 16:20 i 19:15 z Pucka do Władysławowa.
Rozkład jazdy: linia 668 [PDF]
Linia 676 Wejherowo - Keblowo - Luzino - Wyszecino - Tepcz:
Zawieszone zostana kursy o godz. 4:46 z Tepcza do Luzina oraz 6:40 i 18:15 z Wejherowa do Tepcza.
Linia 694 Wejherowo - Kostkowo - Choczewo - Sasino:
Zawieszony zostanie kurs o godz. 17:52 z Choczewa do Wejherowa, a kurs o godz. 19:50 z Wejherowa bedzie wykonywany jako jeden kurs razem z linia 692 do Wierzchucina.
Kursy linii: 630, 631, 632, 633, 634, 636, 637, 638, 671, 673, 683, 690, 696, 697 i 698 zostają zawieszone. Dowóz dzieci do klas "0" odbywać się będzie według zapotrzebowania szkół.
Linie 640, 686 i 687 będą funkcjonowły tak jak w dni szkolne, a na linii 689 będą wykonywane kursy o godz. 5:55 z Białogóry do Wejherowa oraz 15:40 z Wejherowa do Białogóry.
Na pozostałych liniach będą obowiazywać rozkłady powszednie jak w dni wolne od nauki szkolnej (bez kursów z oznaczeniem 's', z kursami z oznaczeniem "H')
SOBOTY:
Zawieszenie wszystkich kursów na linii 656 (Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Reda - Rumia), na linii 663 (Wejherowo - Lisewo - Krokowa) i na linii 664 (Wejherowo - Tyłowo - Krokowa)
NIEDZIELE i 11.11:
Zawieszenie wszystkich kursów na linii 656 (Puck - Żelistrzewo - Mrzezino - Reda - Rumia), na linii 663 (Wejherowo - Lisewo - Krokowa), na linii 664 (Wejherowo - Tyłowo - Krokowa) i na linii 668 (Puck - Łebcz - Strzelno - Jastrzębia Góra - Władysławowo)
JEDNOCZESNIE INFORMUJEMY, ŻE WRAZ ZE ZNIESIENIEM OGRANICZEŃ W PODRÓŻOWANIU, OTWARCIEM URZEDÓW, PRZYCHODNI, MIEJSC KULTURY CZY SZKÓŁ, PRZYWRÓCONE ZOSTANĄ ROZKŁADY JAZDY W NORMALNYM KSZTAŁCIE.