Infolinia, informacja o rozkładach jazdy (poniedziałek-piątek 6:15-20:00):
tel. 801 11 22 11
Skontaktuj się z nami:
biuro@pksgdynia.pl

Zamknięcie drogi na odc. Świchowo - Gościęcino w dniach 21-23 lipca 2021r. (uwaga zmiana!)

W związku z zamknięciem drogi powiatowej na odcinku Świchowo - Gościęcino autobusy linii 607 i 661 w dniach 21-23 lipiec pojadą objazdem.

 

W dniu 23/07/2021r. (piątek) droga będzie udostępniona dla ruchu. Autobusy linii 607 i 661 pojadą zgodnie z trasą i zgodnie z rozkładem jazdy.


Linia 607 w kursie Łęczyce - Choczewo do Brzeźna Lęborskiego pojedzie zgodnie z trasą przejazdu. Następnie, bez zatrzymania, autobus pojedzie przez Chrzanowo, Mierzyno i Łętowo do przystanku Żelazno Rondo i dalej w kierunku Choczewa. W drodze powrotnej z Choczewa do Łęczyc autobus dojedzie do przystanku Żelazno Rondo, a następnie bez zatrzymania przez Łętowo, Mierzyno i Chrzanowo z włączeniem po trasie od Brzeźna Lęborskiego.


Linia 661 w kursach z Krokowej do Lęborka na odcinku Krokowa - Zwartówko będzie wykonywać kursy zgodnie z rozkładem jazdy. Następnie autobus bez zatrzymania pojedzie do Żelazna, a nastepnie przez Łętowo, Mierzyno i Chrzanowo z włączeniem po trasie od Brzeźna Lęborskiego. W kursach z Lęborka do Choczewa autobusy linii 661 do Brzeźna Lęborskiego będą wykonywać kursy zgodnie z rozkładem jazdy. Następnie bez zatrzymania pojadą przez Chrzanowo, Mierzyno, Łętowo i Żelazno do Zwartówka, gdzie nastąpi włączenie po trasie.

Czas przejazdu autobusu - dojazd do przystanków końcowych - moze być wydłużony o ok. 15 minut względem zaplanowanego rozkładu jazdy.

W  przypadku sprzyjajacych warunków pogodowych czas zamknięcia drogi może ulec skróceniu o czym poinformujemy w tym poście.

Wykonawca przebudowy drogi informuje, ze na remontowanym odcinku drogi, czasowo, może być wprowadzony ruch wahadlowy. Planowany termin zakończenia prac: 31.08.2021r.

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej Zamknij