Oferta sezonowa PKS Gdynia
sprawdź jakie linie sezonowe funkcjonować będą w trakcie wakacji!
W okresie 25.06.2022 r. do 31.08.2022 r. uruchomione zostaną dodatkowe, sezonowe połączenia autobusowe do miejscowości nadmorskich:
Zbiorczy rozkład jazdy linii na odcinku: KARWIA - WŁADYSŁAWOWO przez Ostrowo, Jastrzębią Górę, Rozewie, Chłapowo (zawiera rozkłady jazdy linii 650, 651, 663 oraz 666.
Linia 651: KARWIA - GDAŃSK przez Jastrzębią Górę, Władysławowo, Puck, Gdynię i Sopot (linia kursuje od 04.07.2022 do 26.08.2022)
Na linii doszło do modyfikacji trasy – autobusy będą dodatkowo zatrzymywały się na dworcu autobusowym w Gdyni.
rozkład jazdy: 651 [PDF]
Linia 665: WEJHEROWO - DĘBKI (- BIAŁOGÓRA) przez Tyłowo, Krokowę
rozkład jazdy: 665 [PDF]
Linia 666: (DĘBKI- ) KARWIA - HEL przez Jastrzębią Górę, Władysławowo, Chałupy, Jastarnię, Juratę
rozkład jazdy: 666 [PDF]
Linia 693: WEJHEROWO - KOPALINO przez Nadole, Wierzchucino, Choczewo i Lubiatowo
Na linii doszło do modyfikacji trasy – autobusy będą zajeżdżały dodatkowo do Choczewa.
rozkład jazdy: 693 [PDF]
Ponadto według zmienionych rozkładów jazdy funkcjonować będą linie:
Linia 650: GDYNIA - KARWIA przez Rumię, Redę, Puck, Władysławowo, Jastrzębią Górę
Linia funkcjonować będzie według sezonowego rozkładu jazdy ze zwiększoną częstotliwością kursowania.
rozkład jazdy: 650 [PDF]
Linia 663: WEJHEROWO - WŁADYSŁAWOWO przez Lisewo, Krokowę, Karwię, Jastrzębią Górę
W sezonie letnim kursy linii 663 zostaną wydłużone do/z Władysławowa przez Karwię, Ostrowo i Jastrzębią Górę.
rozkład jazdy: 663 [PDF]
Linia 691 i 692: WEJHEROWO - BIAŁOGÓRA przez Gniewino, Wierzchucino
W sezonie wakacyjnym wybrane kursy wydłużone zostaną do/z Białogóry.
rozkład jazdy: 691/692 [PDF]